Čím se lišíme

Jsme pyšní na svůj stabilní tým, skvělé výsledky a přátelské vztahy s klienty.

Společně pracujeme už přes šest let a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností, které u vás rádi využijeme.

Dobře sehraný kolektiv

Malý a stabilní tým

Nejsme agenturou v pravém slova smyslu, ale pro náš popis je to stále to nejvýstižnější pojmenování. Všichni se velmi dobře známe a každý z týmu je odborníkem ve svém oboru – v reklamní grafice a designu, v obsahovém marketingu, ve správě sociálních sítí a péči o zákazníky nebo webové reklamě a analytice. Umíme se vzájemně inspirovat i motivovat. Výsledek pak vždy stojí za to. Všechna práce je rychlejší a dotažená k oboustranné spokojenosti.

Tím, že se dlouhodobě soustředíme v relativně úzkém kolektivu jen na několik málo projektů současně, můžeme jít při realizaci o to více do hloubky a být našim klientům skutečným partnerem. Běžně řešíme i problémy, které s on-line marketingem souvisí jen okrajově. Například návrhy etiket, interní firemní kulturu, vyřešíme nefunkčnost odkazů v patičce webu nebo další drobné detaily, na kterých vám v danou chvíli záleží.


Na jednotlivé členy týmu se můžete spolehnout.

Virtuální agentura

Nehrajeme si na moderní pracoviště s houpacími sítěmi, běžeckou dráhou na střeše a minigolfem. Na spokojenosti všech členů týmu nám opravdu záleží, a tak jsme vytvořili podmínky, které nám všem vyhovují. Každý z nás je samostatnou a spolehlivou jednotkou a jsme propojení mezi sebou i s vámi pomocí chytrých technologií. Přestože se pravidelně scházíme, většinu pracovního času trávíme mimo společnou kancelář. Nejen, že je takto každý z nás efektivnějším článkem týmu, ale i nezávislým a spokojeným zaměstnancem.

Pokud se hodnotný člen týmu potřebuje náhle přestěhovat, tak o něj nepřijdete. Díky flexibilitě našeho pracovního prostředí máme mimořádně stabilní tým, který spolu pracuje už téměř 6 let. Na kvalitně a včasně odvedenou práci se tak u nás můžete spolehnout. Ať už jsme kdekoliv.


Blog e-shopu prodávajícího kosmetiku na nehty, na kterém jsme každý týden publikovali nový článek z oboru.

Úspěšný rozjezd značky

Jsme malá agentura a soustředíme se jen na několik málo projektů. Díky tomu můžeme s čistým svědomím říct, že naše pomoc má vždy reálné výsledky, protože každému klientovi věnujeme maximum své pozornosti. Tím nejvýznamnějším projektem pro nás byl e-shop zaměřený na nehtovou kosmetiku a příslušenství, u kterého jsme získali neskutečné množství zkušeností ze všech marketingových odvětví. 

Spolupráce měla rychlý start. Tento e-shop běžel na Prestashopu a každý měsíc vítal okolo 4 900 unikátních návštěvníků. O rok později to bylo už 20 800 unikátních návštěvníků. Tehdy jsme založili firemní blog, kompletně přeorganizovali strukturu PPC kampaní, zavedli FB reklamu a soustředili se na další nezbytné detaily. Abychom udrželi tempo a každý rok se posunuli o další velký krok dopředu, nutností byl i přechod na lepší web, poté expanze do zahraničí, pokročilá analytika a zavedení pravidelných PR aktivit.

Projektu jsme se nepřetržitě věnovali od května 2014 a jeho vývoji jsme věnovali všechno své úsilí. Klient si tak nemusel sestavovat vlastní marketingový tým a mohl se plně soustředit na praktickou část svého byznysu. Aktuálně má společnost desítky zaměstnanců a osmiciferný roční obrat.

Lidi z LUPLUP nám ze začátku hodně pomohli především s rozjetím vlastního firemního blogu, PPC kampaněmi a s optimalizací webu. Z PPC kampaní dokázali vytěžit několikrát větší obrat než předchozí agentura, což nám umožnilo rozjet i další aktivity. Po několika letech spolupráce jsme dost vyrostli a rozhodli jsme se si vytvořit vlastním marketingový tým. Pokud chcete svůj e-shop posunout a nebojíte se dlouhodobější spolupráce, mohu tým Level Up jedině doporučit.

  • David Peterek | Jednatel NaniNails s.r.o.