Lepší web, SEO a UX

Při rozhodování, jak postavit svůj nový web nebo e-shop, sáhne spousta majitelů po dostupných nástrojích, jako jsou open-source platformy nebo e-shopy v pronájmu. Je to elegantní a finančně nenáročné řešení. Ani většina našich klientů nezačínala jinak.  Jakmile se váš byznys rozjede a vy ho chcete posouvat dál, stávají se takové platformy malými.

Nekrčte záda a nesnažte se vejít do stávajícího řešení – nechte svůj web vyrůst! Přejděte spolu s námi na úplně nové řešení nebo s pomocí on-line marketingových nástrojů a analýz vylepšete to stávající.


Přechod ze starého webu na nový

Rádi vám pomůžeme s přechodem na novou platformu. Specifikujeme, jak by mělo nové řešení vypadat, jaké požadavky má splňovat uvnitř i navenek, co je pro vás nejdůležitější a o čem sníte, že začnete využívat v budoucnosti. Zajistíme, aby u nového webu měl zákazník ten nejlepší první dojem.

 

Myslíme za vás i na ty nejmenší detaily. Ty sepíšeme do přehledného dokumentu, který můžete předat svému novému dodavateli. S ním za vás můžeme následně komunikovat. Jakmile bude nový web hotový, začneme s jeho propagací.


Zdokonalení webu s pomocí SEO a UX analýzy

Zpříjemněte návštěvníkům svého webu nákupní proces a doveďte je úspěšně až k zaplacené objednávce. Usnadněte jim na webu navigaci a nabídněte jim informace, které hledají – a to jak na osobním počítači, tak i telefonu či tabletu. To vše se dá zajistit zpracováním analýzy uživatelské přívětivosti webu.

Na první pohled se úprava názvů kategorií a on-page SEO faktorů nemusí zdát nijak zásadní. Pro našeho klienta ale znamenala razantní skok ve výkonnosti kampaní v Skliku.
Jen přidáním slova „krmivo“ do stromu kategorií, metapopisků a H1 nadpisů se stala kampaň konečně výdělečnou. 

Svěřte nám úpravy svého webu. Požádejte nás o UX a SEO analýzu, která vám pomůže vylepšit pozice ve vyhledávačích, získat levněji nové zákazníky z placených kanálů a odstraní překážky k dokončení nákupu. Připravili jsme pro vás souhrnný balíček služeb, ze kterého váš web vyjde mnohem silnější. Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím formuláře níže. 

Cena za vylepšení webu a provedení SEO a UX analýzy

Zvyšte konverzní poměr a přirozenou dohledatelnost svého webu!

S pomocí našeho balíčku převlékneme váš současný web do nového kabátu. Ještě, než se pustíme do práce, zkonzultujeme s vámi, jaké přínosy pro vás bude tato služba mít a pronikneme do hlubin vašeho podnikání. 

Úpravy na webu budou vyžadovat součinnost vásvašich zaměstnanců nebo lidí, kteří spravují technické zázemí webu.

Cena tohoto balíčku je 29 700 Kč bez DPH na 3 měsíce.

Součástí naší práce je:

  •  konzultace vašich firemních aktivit na internetu
  • kompletní analýza webu
  • analýza firemní identity a síly značky
  • analýza klíčových slov pro váš obor
  • návrh na proměnu hlavní stránky webu
  • návrh na změnu kategorií a produktových karet
  • návrh na změny v nákupním košíku
  • úpravy ve spolupráci s vaším web designerem
  • nastavení SEO meta dat pro 10 hlavních stránek

Potenciální přínos a měření

Vyhodnocení proběhlých aktivit si můžete jednoduše vytvořit i sami – nejlepším výstupem je zvýšení počtu úspěšně dokončených objednávek a tím i zvýšení konverzního poměru webu. Zásadnější je ale reálný rozdíl mezi tím, jak web vypadal před úpravami a jak web vypadá po nich.

Na konci spolupráce získáte srovnání míry okamžitého opuštění webu, celkový dopad změn na tržby, posun v přirozené návštěvnosti vašeho webu, srovnání konverzního poměru webu a především prognózu, jak změny nadále ovlivní budoucí tržby.

 

Podrobněji se o cenách dozvíte v našem ceníku