ROAS Analytic Report

ROAS Analytic Report je náš analytický nástroj pro menší a střední e-shopy s trvale rostoucí přidanou hodnotou. Jádrem jsou informace o tom, jak se vašemu e-shopu daří. Třeba jak roste a klesá zisk, jak se vyvíjí návštěvnost z vyhledávačů nebo jaké jsou výsledky jednotlivých marketingových kanálů.

ROAS je zkratka anglického Return on ad spend, přeloženo jako návratnost prostředků vložených do reklamy.

Jak vám to pomůže?

Růst vašeho e-shopu se zásadně zrychlí. Budete mít jasný přehled, co pro váš e-shop nejlépe funguje, odkud se berou vaši zákazníci i jak si je nejlépe udržíte. Pokud navíc investujete do e-shopu svůj čas a peníze, budete vědět, kdy se vám vaše investice začnou vracet.

Získáte nezávislý zdroj informací, jak vaši zaměstnanci a partneři v marketingu dělají svou práci. Žádné investice do marketingu tak nebudou slepé a vy získáte jistotu návratnosti svých investic.

Ukázka ROAS Analytic Reportu

Kolik služba stojí?

Podrobněji se o cenách dozvíte v našem ceníku pod tímto odkazem. Pokud se vám něco zalíbí, tak napište. Rádi vám zpřístupníme modulovatelnou verzi ceníku, kde si můžete služby libovolně nakonfigurovat.

Bezplatné propojení a nastavení až 6 služeb

Zdarma zavedeme a odborně nastavíme služby v ceně 6000 Kč: (Google Analytics, Marketing Miner, Google Search Console, Seznam Sklik, Google Ads, Facebook Business Manager)

Další podrobnosti vám sdělí Petr. Pište nebo volejte: +420 731 895 020 | info@luplup.cz